Dragon ball, Bleach, Naruto i svi ostali anime... Za sve ljubitelje anime serija, manga, download, slobodne teme,filmovi,programi,igrice, misterije i jos puno toga na Anime Serbia forum, registrujte se da bi videli KOMPLETAN sadrzaj foruma

PrijemPrijem  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

Najbolje igrice u ISTORIJI!!!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
toci

Broj poruka : 16
Anime novac : 39
Datum upisa : 13.06.2011
Godina : 22

PočaljiNaslov: Najbolje igrice u ISTORIJI!!!   Pon Jun 13, 2011 1:12 pm

hmmm...evo nekih igrica koje su po meni najmocnije i najzaraznije igrice ikad...

-GTA:San Andreas...kad sam prvi put dobio igricu igrao sam je sest sati bez prestanka...a kad sam je dobio drugi put 9 sati...xD...valjda sam je bolje shvatao....za jedan dan sam presao los santos i ono brdiste

-Counter Strike 1.6... mo mnogima najzaraznija i najbolja igrica ikad osmisljena koja se i dan danas igra i to vise nego i neki novi hitovi....

-Trackmania Nations...najjaca "formula" mozes da pravis staze skaces sa visina vozis brzo....a najbolje od svega sto nemoze da ti se razlupa formula....urnebesno osmisljene i mastovite mape skoro nemoguce za prelazenje...odlicno izbalansirane tezine i beginer advaced i pro modu....

-Need for speed:Most Wanted...cuveni blacklist #15 najbolja trkacka igrica ikad odlichni modeli automobila neverovatno puno opcija za tuning kola gde vasa masta moze doci do izrazaja....puno modova za trke-lap,circuit,sprite,drag....i jos mnogo ali postoji i chalenge series gde se moete juriti sa policijom....davno sam igrao igricu imao sam11 godina ali secam se da sam career mod zasvrsio 99% i da sam presao 39 chlange series i da 40-ti nisam mogao

-GUN:o ovoj igrici ne treba puno da se prica...najmocnija prica i misije ikad osmisljene steta samo sto ima malo misija.....

pa da cujem vasa misljenja o ovim igricama...i ako se setite predlozite neku igricu
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

Najbolje igrice u ISTORIJI!!!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koje igrice igrate na FB?
» NAJBOLJE ČOKOLADICE NA SVETU
» Victoria Ruffo
» Veliko finale serije Valentina najgledanije u istoriji
» Pasion de Gavilanes/Skrivene strasti